Організація новорічного корпоративу під Києвом - орендувати зал в «Кракові»

Новий рік – найулюбленіше свято більшості людей. Його прийнято відзначати в родинному колі. Незважаючи на такі традиції, часто влаштовують і новорічні корпоративні заходи. Колеги збираються разом і весело проводять час. Раніше корпоративи проходили тільки в стінах офісів. Але тепер легше орендувати зал в ресторані. Комплекс «Краків» з радістю надає таку можливість!

Крім того, що ми пропонуємо відзначити новорічні свята в стінах нашого закладу, також можна скористатися ще однією корисною послугою. Нами створено івент-агентство з проведення святкових заходів. Не потрібно йти до недобросовісних організаторів. Досить звернутися до нас, щоб справжні професіонали влаштували грандіозний Новий рік для всього робочого колективу!

Основні плюси проведення Нового року з колегами в ресторані за містом

Гостям та мешканцям Києва доступний широкий перелік послуг готельно-ресторанного комплексу «Краків». Організація новорічного корпоративу в ресторані може бути веселою і невимушеною. І все це завдяки нашим старанням. Є кілька причин, чому варто ними скористатися.

  1. Банкетний зал. Він комфортабельний і затишний. Тут може поміститися до 70-ти чоловік. Ми гарантуємо ідеальну чистоту, високий рівень сервісу, злагоджену роботу персоналу. Приміщення прикрасимо відповідно до вимог гостей і тематиці заходу.
  2. Шоу-програма. Щоб новорічний свято пройшло як по нотах, необхідно заздалегідь подбати про розважальну сторону заходу. Ми готові взяти на себе відповідальність за організацію шоу. Для цього вдаємося до формули «пропрацьований сценарій + харизматичний і талановитий ведучий + професійні артисти».
  3. Ціна. Вона залежить від різних чинників: дня і часу проведення свята, кількості гостей, обраних страв і напоїв, запрошених виконавців. Ми складемо кошторис по індивідуальним замовленням. Також є можливість скористатися одним з наших тарифів – «все включено» і «економ». Ознайомитися з ними можна на сайті нашого комплексу.

Чим поласувати на новорічному корпоративі – страви і напої в польському стилі

Складно собі уявити свято без смачних і ситних страв. У ресторані «Krakow» можуть приємно здивувати всіх гостей. Меню налічує велику кількість позицій в польському стилі. Тут і м’ясні делікатеси, і соління, і сирні частування. Традиційна кухня Польщі калорійна і ситна, тому ніхто не залишиться голодним.

Для приготування страв шеф-кухар використовує тільки свіжі і якісні продукти. Вони поставляються нам фермерами, які дбайливо вирощують овочі та фрукти, правильно зберігають м’ясні та молочні продукти. До новорічного столу будуть подані кращі страви, які повністю відповідають стилю заходу.

Що стосується напоїв, гостям пропонується свіжоприготовлене пиво. Воно створено згідно з польськими традиціями. Також у нас є багата винна карта з червоними і білими, тихими і ігристими винами. Спробувати можна і міцні зразки: віскі, бренді, ром, джин.

Організація новорічного корпоративу в ресторані з шоу-програмою може бути якісною і такою, що запам’ятовується. Головне вибрати заклад «Краків» та скористатися послугами нашого івент-агентства. Провести свято з колегами у веселій і приємній атмосфері ще ніколи не було так просто. І все це завдяки нашому висококласному сервісу!