Data

Масляна в ресторані - улюблене свято в хорошому місці

Останній тиждень перед Великим постом називається Масляною. Всі дні прийнято їсти млинці з різними начинками, пригощати ними друзів і близьких, ходити в гості і розважатися. Готельно-ресторанний комплекс «Краків» пропонує приєднатися до святкування далеко від міської метушні. Ми готові влаштувати не менш пишне торжество за всіма традиціями улюбленого свята.

Заклад розташований на лоні природи – в сосновому бору. Тут можна провести гуляння на свіжому повітрі, сфотографуватися на тлі будівлі, виконаній в неоготичному стилі, подихати свіжим повітрям. Якщо гість втомиться, ми готові запропонувати йому один з комфортабельних номерів, щоб він як слід відпочив. А ввечері обов’язково почастуємо ситними стравами з фермерських продуктів.

Святкування польського Жирного четверга в готельно-ресторанному комплексі «Краків»

Комплекс «Краків» – це заклад, зроблений в польському стилі. Інтер’єр, екстер’єр, меню виконані в кращих традиціях польської культури. Тому ми пропонуємо провести Масляну так, як це роблять безпосередньо в Польщі. Тиждень перед постом у них називається «Карнавальним», а головний ситний день – четвер, який називають «Жирним».

Якщо у нас прийнято їсти млинці весь тиждень, то поляки балують себе калорійними ласощами тільки в один день. У Жирний четвер вони досхочу наїдаються пончиками з різними начинками. Найбільш популярною є рожева. Також готують хмиз, оладки з дріжджового тіста і інші борошняні страви, характерні для польської кухні.

Ми також хочемо пригостити наших гостей такими ласощами. Вони створюються з свіжих фермерських продуктів, тому виходять ароматними і апетитними. Автентичної у нас є не тільки випічка, а й інші страви. Багато м’ясних і рибних позицій, салатів, супів і сирних продуктів. Вони також готуються згідно з польськими традиціями.

Масляна за всіма правилами в заміському ресторані Києва

Масляна навіть в польському стилі не проходить без шоу-програми. Ми завжди влаштовуємо вистави і концерти для гостей закладу. Музичні гурти, виконавці пісень, артисти різних жанрів обов’язково присутні на заході. У комплексі «Краків» Ви зможете потанцювати або послухати хороші композиції.

Також для Вас і Ваших друзів, колег і рідних наш колектив створить особливий захід. Адже у нас можна провести корпоративні та будь-які інші вечірки. Ми допомагаємо в організації: пишемо сценарії, прикрашаємо зали, запрошуємо артистів, влаштовуємо феєрверки, надаємо необхідне обладнання. У «Кракові» Масляна завжди запам’ятається надовго.

Замовляйте столики, орендуйте зали, приходьте до нас на святкування улюбленого свята!