Малий конференц-зал на 15-20 чоловік в оренду за доступною ціною

Зал для тренінгів
Конференц-зал до 20 чоловік в готельно-ресторанному комплексі “Краків”

Командний дух на роботі надзвичайно важливий. Саме від нього залежить, наскільки ефективним буде виконання поставлених завдань. Колектив слід розвивати, а зробити це можна на різних тренінгах та лекціях. Якщо Ви хочете організувати невеликий інтелектуальний захід, до Ваших послуг конференц-зал в готельно-ресторанному комплексі «Краків».

У такому приміщенні зручно проводити ділові зустрічі з партнерами по бізнесу. Звичайно ж, воно підходить для тренінгів, колоквіумів, семінарів зі своїми колегами або запрошеними гостями. Не завжди для такого роду заходів потрібні великі зали. Тому ми створили і обладнали додаткове приміщення для зустрічей у вузькому колі.

Зал на 15-20 чоловік в Києві та за містом для проведення конференцій, семінарів, тренінгів

«Краків» – це дуже затишне і мальовниче місце. Ми розташовані на Берестейському шосе (колишня назва Брест-Литовське шосе) в лісовому масиві. При цьому від нас до Хрещатика всього 15 хвилин їзди. Таким чином, можна знаходиться безпосередньо в столиці, але залишатися в стороні від міського шуму і суєти, характерних для Києва.

Приміщення створено так, що до Вас не тільки не буде доноситься шум вулиці, а й ніхто з персоналу не потурбує під час проведення семінару чи тренінгу. Сам конференц-зал просторий, світлий і комфортний. Стіл і стільці стоять таким чином, щоб учасники заходу могли ділитися своїми ідеями і записувати їх.

При бажанні розташування меблів можна поміняти. Наприклад, в тому випадку, коли захід повинен бути більш активним або невимушеним. Все це додатково обговорюється по телефону або при особистій зустрічі.

У конференц-залі на 15-20 чоловік не буде душно або холодно. У літню пору року можна відчиняти вікна, а в зимовий – працює опалення. Приміщення обладнане потужною вентиляцією і кондиційною системою.

Візуальне і аудіальне обладнання завжди буде у Вашому розпорядженні. Найчастіше апаратуру доводиться замовляти окремо. Але тільки не в нашому випадку. У «Кракові» ми самі пропонуємо нашим гостям все необхідне для проведення тренінгу, семінару, бізнес-зустрічі.

Оренда конференц-залу на 15-20 чоловік за містом в Києві недорого і комфортно – це у нас

Додатковою перевагою нашого закладу є те, що Вам не потрібно замовляти напої або страви в інших ресторанах. На території комплексу розташований вропейський ресторан з акцентом польської кухні і паб з різноманітними безалкогольними і алкогольними напоями. Ви можете ознайомитися з меню безпосередньо на сайті або домовитися з адміністратором і особисто відвідати заклад.

При цьому ми враховуємо смаки та побажання всіх наших гостей, тому пропонуємо не тільки м’ясні страви, але також вегетаріанські та веганські. Як бачите, оренда конференц-залу в нашому комплексі вигідна у всіх сенсах. Провести ділові зустрічі або тренінги, розраховані на невелику кількість людей, можна в комфортному, просторому і світлому приміщенні готельно-ресторанного комплексу «Краків»

Вартість оренди залу складає 2000,00 грн. за день

Залиште заявку

Наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі питання

Також Ви можете звернутись за консультацією і бронюванням залу за номером телефону: 063-033-02-10