Організація весіль і виїзних церемоній за містом

Якщо ви переглянули всі банкетні зали Києва для весілля, але так і не знайшли підходяще місце, запрошуємо вас організувати свято в ресторанно-готельному комплексі «КРАКІВ». У нас є все для організації ідеального весілля.

Ідеальне місце для організації весільного банкету – банкетний зал під Києвом

Комплекс «КРАКІВ» ідеально розташований – у Брест-Литовського шосе, всього в 15 хвилинах їзди від Хрещатика. Сюди легко добиратися будь-яким видом транспорту: ваші гості приїдуть без запізнень, витративши на дорогу мінімум часу, і обов’язково оцінять ваш вибір. Будинки комплексу приховані в сосновому бору, що захищає від дорожнього шуму і пилу – опинившись всередині, важко повірити, що зовсім поруч велике місто, настільки спокійно і легко тут. Організувавши весілля в нашому комплексі, Ви можете заощадити на поїздці по місту – в «Кракові» чудові види і кращі фони для фотографій, тому немає потреби їздити по місту в пошуках відповідних локацій для зйомки. Приїжджайте оглянути зі своїм фотографом: він скаже те ж саме.

Організація унікального меню для Вашого весільного банкету

Всі свята обслуговує кухня ресторану «КРАКІВ», частування готуються безпосередньо перед подачею на стіл, виглядають шалено смачно, а на смак це просто їжа богів. Ми спеціалізуємося на автентичній польській кухні, адаптуємо її до сучасних тенденцій і пропонуємо комплексне весільне меню в польському стилі, що включає різні лінії страв: закуски, салати, гарячі і другі страви, десерти. Враховуємо харчові звички кожного гостя: для вегетаріанців, веганів, фрукторіанців, людей, які дотримуються безглютенової дієти і всіх інших окремо приготуємо весь пул святкових і «правильних» страв. З таким підходом на вашому весіллі кожному гостю буде смачно і ситно.

Ідеальна організація весілля в Києві під ключ для майбутніх молодят

Для літніх весіль у нас є чудовий весільний намет на 150 чоловік з білосніжним балдахіном – повітряний, відкритий, що захищає від вітру і дощу. Коли погода вже не шепоче, дійство можна перенести в один з банкетних залів, досить просторих, щоб вмістити гостей і залишити місце для обладнання, ведучих, виступів артистів. Зняти банкетний зал в готельно-ресторанному комплексі «КРАКІВ» можна окремо або в комплексі з організацією святкування – наше івент-агентство організовує весілля будь-якого масштабу, бере на себе турботу про створення сценарію, підборі ведучого, артистів для виступів, розвагах для дорослих і маленьких, елегантному декорі залу, перевезенні і поселенні іногородніх гостей. Для вас весілля пройде весело, невимушено, запам’ятається блискучою організацією – для нас це механізм, і ми знаємо, як змусити його працювати точно і бездоганно.

Банкетні зали для весілля Київа рідко славляться демократичним підходом – «КРАКІВ» хоч і знаходиться в 15 хвилинах їзди від Хрещатика, пропонує справедливі ціни за організацію свят.