Ресторан Krakow

«Як правило, гучні рішення приймаються в затишних ресторанах»
Жозеф Лафайет, французький політичний діяч

Ресторан за містом

Ресторан КРАКІВ – запрошує Вас в свій затишок, підкреслений багатою польською кухнею в сучасному прочитанні. Ресторан КРАКІВ може прийняти до 70 чоловік. Саме в цьому ресторані можна провести ефективну ділову зустріч, під час якої чемний персонал створить всі умови для спокійного спілкування. Ресторан КРАКІВ, розташований в мальовничому лісовому куточку Києва – прекрасне місце для сімейного обіду або романтичної зустрічі, а також для великого банкету до святкування Дня народження, весілля або корпоративу.

Польська кухня – дуже багата, адже вона зазнала впливу як Західної, так і Східної Європи. Кухня ресторану КРАКІВ, звичайно ж, рясніє польськими стравами. Легендарний бігос, краківські ковбаски, безліч супів, продуктів з сиру, соленостей. Але більшість старовинних страв – звичайно ж, з м’яса. Втім, слідуючи сучасним тенденціям, в меню поляків, а отже – і в меню ресторану КРАКІВ, з’явилося і багато овочевих страв, так що і вегетаріанці тут теж буде чим пригоститися!

Автентичні у нас не тільки страви, а й підхід до їх приготування – мало хто з заміських ресторанів під Києвом можуть похвалитися таким підходом. Використовуємо переважно фермерські продукти, максимально безпечні, органічні, з божевільним ароматом і природним смаком. У польській кухні багато солоностей і копченостей, запозичених з кулінарних традицій східних слов’ян: їх заготовляємо самі, дотримуємося споконвічної рецептури, правильно зберігаємо. Пригощаємо гостей корисними напоями: узваром, трав’яним чаєм, медовіцей. Подаємо польське пиво: справжнє, зроблене в Польщі, яке за смаком дуже нагадує бельгійські ламбіки і німецький дункель. До пива подаємо копченості, фірмові гострі ковбаски, польські сири, які смаком і різноманітністю нітрохи не поступаються італійським.

Кухарі ресторану самі печуть хліб за старовинними рецептами, створюють улюблені поляками десерти – маківники, пряники, рулети з горіхами. У польських десертів особливий смак, обов’язково спробуйте! Для дітей і людей з особливими харчовими уподобаннями є спеціальне меню: закони нашої гостинності не дозволяють гостям залишатися голодними.

«КРАКІВ» – кращий заміський ресторан для Банкету

Весілля за кордоном – дороге задоволення. Вибираючи ресторан «КРАКІВ», ви отримуєте зарубіжне весілля за українськими цінами: тут, в самому центрі української столиці, вибудована філія польської привітності і затишку. Архітектурні форми в стилі нової готики і класицизму – точно такі ж можна бачити на центральних вулицях Кракова. Автентична польська кухня, злегка адаптована до смаків українського споживача: схожі страви можна спробувати в будь-якому краківському ресторанчику. Але все це доступно вам вже зараз, без віз і перельотів, досить зняти ресторан для проведення весілля – київський «КРАКІВ».

«КРАКІВ» – ресторан для проведення банкетів і фуршетів з відмінним відпочинком

Заміські банкетні зали краще міських – нудних, однакових, захованих серед сірих бетонних коробок, оточених гулом міста. Ресторан «КРАКІВ», як і весь комплекс, розташований в мальовничому лісовому бору: взимку і влітку тут тихий шелест хвої замінює гул проспектів, а щебет птахів – зойки автомобільних клаксонів. Між височенних сосен прокладені доріжки, посипані піском: йдеш по них, а під ногами порипує опала хвоя. На вулиці, в оточенні цієї пишноти, стоять криті альтанки, де приємно зібратися родиною або компанією друзів. В ошатному закритому залі можна провести романтичне побачення під акомпанемент живої музики. Яскрава дитяча площадка приваблює дітей: поки вони веселяться, дорослі можуть зануритися в свої серйозні розмови.

У нас кожен гість знайде страву на свій смак і місце до душі!

Witamy w Krakowie!