Організація хрестин дитини: де проводити захід?

ресторан для хрестин

Хрестини – важлива подія в житті дитини. Найчастіше їх влаштовують, коли чадо знаходиться в дитячому віці. Незважаючи на це, свято має бути пам’ятним і яскравим для батьків і родичів малюка. Зробити його таким можливо, якщо орендувати банкетний зал в одному з кращих заміських ресторанів Києва – «Кракові».

Заклад розташований в 15-ти хвилинах їзди від Хрещатика, в мальовничій лісистій місцевості. Завдяки зручній транспортній розв’язці дістатися до нього можна швидко і просто. Його перевага полягає в тому, що тут тихо і спокійно. При цьому відстань до столиці мінімальна. «Krakow» відмінно підходить для проведення різного роду заходів. Справа стосується і хрестин.

Оренда ресторану для заходу – причини відсвяткувати хрестини в «Кракові»

Організація банкету на честь хрестин – клопітке заняття. Воно під силу далеко не кожній людині. Однак наше івент-агентство готове взяти на себе відповідальність і провести свято за всіма правилами. Ми пропонуємо ряд корисних послуг, хороший сервіс і приємні ціни. Чому варто вибрати для заходу ресторан «Краків»? Є кілька причин:
• смачні страви польської кухні;
• наявність дитячого меню;
• близькість до Києва;
банкетний зал на 70 осіб.

Раніше хрестини відзначали у вузькому колі рідних і близьких. Для цього потрібно було самостійно придумати меню, прикрасити приміщення, придумати розваги. Але тепер простіше звернутися до нас і повністю розслабитися, поки професіонали організовують свято.

Їжа і напої на польський лад – «родзинка» заміського комплексу

Так як готельно-ресторанний комплекс «Краків» створений в типовому польському стилі, кухня тут відповідна. В основному вона представлена м’ясними стравами. Але для хрестин шеф-кухар ресторану приготує необхідні страви. Наприклад, борошняні, які є невід’ємною частиною традиційного свята. На столі обов’язково з’являться пряники, рулети з горіхами, маківники.

Для приготування страв використовуються лише свіжі і якісні продукти. Овочі, фрукти, м’ясо, молочні делікатеси – все це нам привозять фермери. Страви виходять відмінними, ароматними і смачними. Наша кухня привертає увагу не тільки жителів, але і гостей Києва, які хочуть скуштувати польські шедеври.

Святкування хрестин не може обійтися без напоїв. Ми пропонуємо спробувати узвари, медовицю, трав’яний чай. Вони повністю відповідають концепції заходу. Дорослі також можуть оцінити свіжоприготовлене пиво, зварене згідно з польськими традиціями. Воно обов’язково припаде до смаку любителям хмільного напою.

Не обтяжуйте себе турботами по організації і проведенню хрестин. Довіртеся краще нам і орендуйте банкетний зал на велике чи мале коло близьких і знайомих. У готельно-ресторанному комплексі «Краків» можна провести свято в традиційному стилі і з дотриманням важливих правил.

Для отримання інформації з питаннь організації і проведення святкування хрестин

Надішліть, будь ласка, заявку

Також, Ви можете звернутисб за телефоном (063) 033 02 10

Дякуємо за Ваш вибір!