Організація банкету в Києві - свято в ресторані «Krakow»

У готельно-ресторанному комплексі можна організувати банкет і фуршет класичного або тематичного зразків. Також він підходить для святкування:

Персонал «Кракова» готовий допомогти в організації абсолютно будь-якого заходу незалежно від його напряму, стилю і вимог клієнтів.

Свята та пам’ятні дні завжди потрібно відзначати на високому рівні. Хороший сервіс, смачна їжа, розважальна програма – атрибути повноцінного і комплексного банкетного заходу. Забезпечити всі представлені аспекти можуть в готельно-ресторанному комплексі «Краків». Гостям запропонують широкий асортимент послуг і комфортабельне місце для проведення та організації банкету або фуршету.

організація свят Київ

Причини організувати банкет в «Кракові»

Особливість закладу – місце розташування. Адже воно знаходиться в лісистій зоні, неподалік від Києва. Це означає, що дістатися до комплексу не складе труднощів. У столиці можна швидко втомитися від метушні. Тому «Краків» дасть можливість від неї як слід відпочити. При цьому запрошують не тільки дорослих, а й маленьких гостей. Для них є все необхідне: гойдалки, батути, гірки та інші розваги.

Незаперечна перевага ресторану – його кухня. Гостям запропонують смачні і апетитні страви європейської кухні. На особливу увагу заслуговують страви польської кухні. Вона дуже ситна, тому що складається з великої кількості м’ясних витребеньок. До них подадуть якісні безалкогольні та алкогольні напої. Жоден гість банкету або фуршету не залишиться голодним і розчарованим!

Допомога івент-агентства в створенні свята – послуги готельно-ресторанного комплексу.

Організація банкетного заходу в київській області залежить від декількох моментів. Вони представлені в такий спосіб:

  • сценарій;
  • шоу програма;
  • декорації і прикраси;
  • технічні пристрої;
  • страви і напої.

У готельно-ресторанному комплексі можна створити свято «під ключ». Тільки так вдасться дотриматися всіх правил і зробити банкет по вищому розряду.

Вибір музичних і танцювальних колективів та ведучих, підбір деталей для оформлення, надання техніки, організація салютів, феєрверків і спецефектів – все це готові забезпечити в «Кракові». Ми завжди прислухаємося до побажань наших клієнтів і втілюємо їх у життя!

Вартість заходу цілком і повністю залежить від особливостей свята, дня проведення, кількості гостей. Однак клієнтам доступні оформлені тарифи – «все включено» і «економ». На сайті можна докладніше ознайомитися з кожним і підібрати оптимальний варіант. Неважливо, яке саме свято хоче відзначити наш гість. Важливо, щоб ми організували захід так, як йому необхідно. У комплексі «Краків» все пройде як по нотах.