Конференц зал під Києвом

Організація конференції – серйозне завдання, що вимагає серйозного підходу і зважених рішень. Формула її успіху: цікаві спікери, вдячна аудиторія, гідне місце проведення. Готельно-ресторанний комплекс «КРАКІВ» ідеально підходить вам, якщо необхідне гідне місце для проведення відповідального заходу, тому що у нас є:

  • два конференц-зали різної місткості – на 20 і 100 чоловік. З нейтральним декором, обладнані за принципом аудиторії – виступаючий отримує достатньо місця для маневрів, аудиторія – зручні посадкові місця з хорошим оглядом. У нас з однаковим успіхом можна провести закриту конференцію для обраних або масштабну подію з широкою рекламою і різноплановими учасниками
  • професійне обладнання – мультимедійні проектори, кілька плазмових панелей, якісна аудіоапаратура. Використовуючи його, можна демонструвати навчальні матеріали будь-якої складності, тривалості, якості. Обладнання міститься в бездоганному технічному стані, забезпечує адекватну передачу інформації, тому проведення конференцій у нас завжди закінчується успіхом.
  • вигідна локація – комплекс знаходиться за містом тільки формально, тому що за фактом до нас можна доїхати на метро (5 хвилин пішки від найближчої станції) або на автомобілі (15 хвилин від Хрещатика). Адреса – Брест-Литовське шосе, сама по собі відмінний орієнтир. Гості з інших міст легко нас знайдуть, а кияни – тим більше. В наявності паркінг і окрема територія.
  • частування – на вибір організуємо різноманітний шведський стіл, динамічний кофі-брейк, повноцінне багаторазове харчування для учасників, якщо проведення конференцій розраховане на кілька днів. Меню обговорюється попередньо – страви готуються на кухні ресторану комплексу з європейською кухнею, орієнтованою на польські кулінарні традиції
  • поселення – організація конференцій в нас хороша тим, що ви можете приймати гостей з будь-якого міста, пропонуючи їм не тільки цікаву програму заходу, а й можливість жити там, де він проводиться, позбавляючи їх від необхідності самостійно шукати житло поблизу. Сучасний готель з номерами різного класу готовий прийняти гостей конференції, забезпечивши високу якість життя і сервісу.

 

Конференц зал під Києвом
Конференц зал під Києвом в заміському комплексі “Краків”

Оренда конференц залів за містом, проведення і організація конференцій під ключ від команди Krakow

Ресторанно-готельний комплекс «КРАКІВ» створює умови, в яких будь-який захід – конференція, семінар, ділова зустріч – приречений на успіх!

Вартість оренди:

  • Великий конференц-зал до 100 осіб (137м2) – 5000,00 грн. за день;
  • Малий конференц-зал до 20 осіб (30 м2) – 2000,00 грн. за день.

Можлива погодинна оренда.

Харчування:

Кава-брейк – від 150,00 грн. з людини;

Комплексний обід – 185,00 грн. з людини;

Комплексна вечеря – 250,00 грн. з людини.

Переглянути меню

Залиште заявку

Наш менеджер зв’яжеться з Вами і відповість на всі питання

Також Ви можете звернутись за консультацією і бронюванням залу за номером телефону: 063-033-02-10