Організація і проведення заходів в польському стилі

Польща славиться унікальними традиціями, вражаючою архітектурою і незвичайної культурою. Країна дуже цікава, тому привертає велику кількість туристів. Але що робити, якщо поки немає можливості її відвідати? Можна зануритися в польську атмосферу, не виїжджаючи за межі України. Готельно-ресторанний комплекс «Краків» запрошує до себе гостей і жителів Києва!

Заклад розташований в сосновому бору – в межах міста. Дістатися до нього легко і просто завдяки зручній транспортній розв’язці. При цьому тут немає суєти і метушні, які присутні на вулицях столиці. В середині комплексу відтворена атмосфера заїжджого (гостьового) двору. Однак в ньому комфортно і затишно. Таке місце ідеально підходить для проведення святкового заходу в польському стилі.

Організаційні послуги заходів івент-агентства ГРК “Краків”

Наше івент-агентство «Краків» пропонує послуги по створенню та організації заходів будь-якого виду. До нас звертаються клієнти, які хочуть відсвяткувати:
весілля;
ювілей або день народження;
корпоратив;
• дівич-вечір і парубочий вечір;
Новий рік.
Можна влаштувати і інше свято. Все залежить від побажань самого клієнта. Ми з радістю прислухаємося до нього і зробимо подію на високому рівні.

Так як «Краків» – колоритне місце, можна легко відтворити свято в дусі польського міста. Для цього є все необхідне: тематичний заклад, національна кухня, атмосфера заїжджого (гостьового) двору. З радістю організуємо захід «під ключ». Клієнт отримує:
• сценарій;
• виступ артистів;
• музичний та світловий супровід;
• фото- і відеозйомку;
• шоу-програму;
• оформлення приміщення;
• салюти, феєрверки, спецефекти.
Звернутися за допомогою нашого івент-агентства можна і на будь-якому етапі створення і організації святкової події.

Плюси організації свята в закладі з польської атмосферою

Чому варто вибрати готельно-ресторанний комплекс «Краків»? Крім унікального інтер’єру, неперевершеного зовнішнього вигляду і незрівнянної кухні, ми гарантуємо якісний сервіс і корисні послуги. Для нас не проблема зробити і дорослі, і дитячі свята. Розбираємося в специфіці кожного заходу, що дозволяє швидко втілити в реальність побажання наших клієнтів.

Невисокі ціни – ще одна перевага «Кракова». Вартість розраховується індивідуально – залежно від виду і особливостей свята. Однак клієнти можуть вибрати ще два варіанти: «все включено» і «економ». В них представлені такі послуги, як написання сценарію, вибір ведучого і артистів, декор, фото з наступною обробкою.
Організувати захід у польському стилі легко і просто. Для цього не потрібно їхати в іншу країну. Досить вибрати наш готельно-ресторанний комплекс «Краків». Ми готові організувати свято на будь-який смак і бюджет, тому можете сміливо звертатися за нашою допомогою!

З питань організації та проведення
свят в польському стилі
(063) 033 02 10
info@krakow.net.ua