Ресторан для проведення корпоративу - найкраще місце для колективного свята

З наближенням Нового року, дня народження компанії, Хелловіна HR-фахівці замислюються, як і де організувати святковий захід. Адже місце повинно припасти до душі всім колегам. Комфорт, затишок, хороший сервіс, привітний персонал, смачна їжа – критерії, гідні особливої уваги при виборі закладу. Знайти їх легко і просто в готельно-ресторанному комплексі «Краків».

Раніше організацією і проведенням корпоративів займалися в основному несумлінні агентства. В результаті свято перетворювався на справжній балаган. Ми створили своє івент-агентство, яке прекрасно знає, як організувати колективний захід на високому рівні з урахуванням побажань всіх гостей. Для нас не проблема зруйнувати упередження і стереотипи про корпоративи. Перетворити свято на пам’ятний день легко і просто!

Провести корпоратив в ресторані на високому рівні: причини вибрати «Краків»

Існує ряд припущень про те, що корпоратив – пережиток минулого і нікому не цікавий. Однак нам вдалося їх розвінчати. Є кілька причин, чому варто вибрати «Краків» для організації свята під Києвом.

  1. Красиве і мальовниче місце. Заклад розташований в лісистій зоні. Тут свіже і чисте повітря, а відпочити можна не тільки тілом, а й душею.
  2. Шикарний банкетний зал. Ми завжди контролюємо чистоту, рівень сервісу, якість приготованих страв, роботу персоналу. Завдяки цьому організація корпоративу перетворюється в приємний захід, гідний уваги абсолютно кожного гостя.
  3.  Прийнятні ціни. Влаштувати свято в одному з ресторанів – дорога розвага. Однак нам вдалося залучити гостей оптимальною вартістю. Ми відразу надаємо кошторис на послуги і повністю прописуємо витрати.
  4.  Хороша шоу-програма. На корпоративах люди часто нудьгують і не отримують задоволення від свята. Але ми знаємо, як заманити і зацікавити кожного. Щоб захід мав успіх, в організації корпоративу в ресторані з шоу-програмою застосовуємо формулу «професійні артисти для виступів + харизматичний і досвідчений ведучий + пропрацьований сценарій».

Вигідні пропозиції від івент-агентства «Krakow» – організація корпоративу в Києві

Але не тільки зал, шоу-програма та вартість заходів привертають увагу гостей закладу. Проведення корпоративу неможливо без деяких важливих аспектів. Вони представлені в такий спосіб.

  1. Страви. Ресторан «Краків» користується популярністю, тому що тут подають смачні і ситні страви польської кухні. Ми пропонуємо гостям м’ясні вишукані страви, перед якими просто неможливо встояти. Всі страви створюються зі свіжих і якісних продуктів. На кухні дотримується чистота і порядок.
  2. Усамітнення. Незважаючи на те що корпоратив є досить гучним святом, в готельно-ресторанному комплексі завжди можна залишитися наодинці з власними думками. У гостей буде можливість прогулятися по лісі, подихати свіжим повітрям, послухати приємну музику за чашкою кави або чаю.
  3. Фотозйомка. Наше івент-агентство стежить не тільки за стравами, шоу-програмою і чистотою. Також воно організовує підбір талановитих фотографів і операторів. Завдяки цьому після корпоративу залишаться гарні і цікаві фотознімки і відеосюжети.

Організація корпоративу на природі в Києві може бути приємною, якщо покластися на професійне івент-агентство готельно-ресторанного комплексу «Краків». Ми пропонуємо гостям кращі умови, якісний сервіс, приємну атмосферу. У всіх з’явиться можливість зануритися з головою в атмосферу польського міста та отримати масу задоволень.