Організація бенкету на дитячий день народження - свято в київському ресторані «Краків»

Пропонуємо Вам і Вашій дитині:

  • святковий бенкет, з урахуванням смаків Вашої дитини, окреме дитяче меню, Candy bar;
  • оформлення залу та підготовка сценарію святкування дитячого дня народження;
  • ведучий свята, аніматори, аква-грим, ді-джеї;
  • тематичні аксесуари та подарунки;
  • ТОРТ на замовлення (наші кондитери втілять будь-які фантазії Вашої дитини);
  • свіже лісове повітря, облаштована територія комплексу з дитячим майданчиком (гойдалки, батут, гірки) – малечі буде, де розгулятись!

 

Мами і тати завжди хочуть бачити щасливі очі своєї дитини. Особливо важливо це в день її народження. Діти люблять свята і подарунки. Вони із задоволенням занурюються в святкову атмосферу. Щоб захід запам’ятався дійсно надовго, необхідно правильно його організувати і провести. А для цього варто підібрати підходяще місце.

Ресторанно-готельний комплекс «Краків» – ідеальне місце для проведення дитячого дня народження. Розташований заклад неподалік від Києва, в мальовничій лісистій зоні. Тут можна відпочити душею і тілом. У ньому практично постійно проходять різного роду заходи і свята, тому день народження або хрестини можливо організувати на високому рівні.

Кращі розваги на дитячому святі – переваги ресторану

На дитячому святі повинні бути присутніми батьки, друзі, родичі. Тільки так дитина зрозуміє, наскільки вона любляча. А коли всі разом зберуться за одним столом в красивому місці, дитина отримає незабутні враження і спогади. «Krakow» підходить по комфортабельності як дорослим, так і дітям.

Персонал нашого закладу готовий допомогти в організації дитячого дня народження. На території комплексу обладнано дитячий майданчик з усіма необхідними елементами: гойдалки, батут, гірки. Також ми запросимо на свято клоунів, артистів, фокусників, щоб дитина як слід повеселилася. Захід сподобається і активним рухливим, і спокійним діткам.

Особливість майданчика в тому, що він абсолютно безпечний для малят. Батьки зможуть відпочивати і не турбуватися, що з їхньою дитиною станеться щось погане. Тут чисто, охайно і доглянуто. Чадо завжди знайде, чим зайнятися на ньому. Завдяки великій площі можна гратися і розважатися хоч цілий день!

Високий статус комплексу «Краків» – особливість заміського закладу

Ресторан для організації дитячого дня народження повинен відповідати вимогам не тільки батьків, але і фахівців готельно-ресторанної справи. Сьогодні «Краків» входить в топ-3 найкращих заміських закладів Києва. Для нас не проблема влаштувати чудове дитяче свято зі смачними стравами, захоплюючою шоу-програмою та розвагами.

Високий статус ми отримали завдяки якісному сервісу, сумлінному персоналу, здатності знаходити індивідуальний підхід до кожного гостя. Наявність дитячого майданчика і дитячого меню також зіграло свою роль, тому що «Краків» перетворився в підходяще місце для відпочинку не тільки дорослих, а й дітей.

Подарувати дитині незабутнє свято просто. Головне знайти відповідний ресторан. «Krakow» є саме таким. Ми пропонуємо затишне й комфортне місце для організації дня народження, смачні і ситні страви, цікаві розваги. Батьків порадує не тільки широкий спектр послуг, але й приємні ціни. Сміливо орендуйте ресторан і даруєте дітям радість!

З питань організації та проведення дитячих свят звертайтесь

за тел. 38 (063) 033-02-10

Або надішліть заявку, заповнивши форму нижче