Організація банкету на дитячий день народження - свято в київському ресторані «Краків»

Мами і тати завжди хочуть бачити щасливі очі своєї дитини. Особливо важливо це в день її народження. Діти люблять свята і подарунки. Вони із задоволенням занурюються в святкову атмосферу. Щоб захід запам’ятався дійсно надовго, необхідно правильно його організувати і провести. А для цього варто підібрати підходяще місце.

Ресторанно-готельний комплекс «Краків» – ідеальне місце для проведення дитячого дня народження. Розташований заклад неподалік від Києва, в мальовничій лісистій зоні. Тут можна відпочити душею і тілом. У ньому практично постійно проходять різного роду заходи і свята, тому день народження або хрестини можливо організувати на високому рівні.

Кращі розваги на дитячому святі – переваги ресторану

На дитячому святі повинні бути присутніми батьки, друзі, родичі. Тільки так дитина зрозуміє, наскільки вона любляча. А коли всі разом зберуться за одним столом в красивому місці, чадо отримає незабутні враження і спогади. «Krakow» підходить по комфортабельності як дорослим, так і дітям.

Персонал нашого закладу готовий допомогти в організації дня народження. На території комплексу обладнано дитячий майданчик з усіма необхідними елементами: гойдалки, батут, гірки. Також ми запросимо на свято клоунів, артистів, фокусників, щоб дитина як слід повеселився. Захід сподобається і активним рухливим, і спокійним діткам.

Особливість майданчика в тому, що вона абсолютно безпечна для малят. Батьки зможуть відпочивати і не турбуватися, що з їхньою дитиною станеться щось погане. Тут чисто, охайно і доглянуто. Чадо завжди знайде, чим зайнятися на ньому. Завдяки великій площі можна гратися і розважатися хоч цілий день!

Високий статус комплексу «Краків» – особливість заміського закладу

Ресторан для організації дитячого дня народження повинен відповідати вимогам не тільки батьків, але і фахівців готельно-ресторанної справи. Сьогодні «Краків» входить в топ-3 найкращих заміських закладів Києва. Для нас не проблема влаштувати чудове дитяче свято зі смачними стравами, захоплюючою шоу-програмою та розвагами.

Високий статус ми отримали завдяки якісному сервісу, сумлінному персоналу, здатності знаходити індивідуальний підхід до кожного гостя. Наявність дитячого майданчика і дитячого меню також зіграло свою роль, тому що «Краків» перетворився в підходяще місце для відпочинку не тільки дорослих, а й дітей.

Подарувати дитині незабутнє свято просто. Головне знайти відповідний ресторан. «Krakow» є саме таким. Ми пропонуємо затишне й комфортне місце для організації дня народження, смачні і ситні страви, цікаві розваги. Батьків порадує не тільки широкий перелік послуг, але і приємні ціни. Сміливо орендуйте ресторан і даруєте дітям радість!

По питанням організації і проведення дитячих свят
(063) 033 02 10
info@krakow.net.ua