Дата

Найсмачніша кухня в ресторані “Краків”

Хочете по-справжньому релакснути та перезавантажитися? Тоді приїздіть до ресторано-готельного комплексу Krakow, що знаходиться на виїзді з міста Київ по Житомирській трасі!

Тут ви знайдете приємну тишу для відпочинку, мальовничі місця та найсмачнішу кухню! Так-Так! Місцева кухня – це щось дивовижне!

У затишному ресторані ви зможете насолодитися неймовірно ніжним крем-супом із справжніх білих грибів, посмакувати ситними салатами, поласувати смачнючими десертами.

Барне меню теж вражає своєю різноманітністю. Кожен гурман зможе знайти напій на свій смак: від елітного алкоголю до екзотичних коктейлів.

Вранці в ресторані готелю “Краків” подають найсмачніші сніданки. А млинці із сиром, бережно притрушені цукровою пудрою та прикрашені яскравим м’ятним листочком, подарують вам настрій на весь день! Обов’язково скуштуйте цю смакоту!

млинці з сиром

Особливе місце в меню ресторану “Краків” посідають Польські пирогі. І це не помилка в слові. Просто в Польщі так називають… вареники! Ніжне тісто, м’яка начинка на всі смаки, оригінальна подача! Ви залишитеся у захваті після цієї страви.

Меню закладу настільки різноманітне та апетитне, що можна захопитися, замовляючи різні смаколики! І якщо ви все ж захочете скуштувати трішки тої, трішки цієї страви, пам’ятайте, що порції у ресторані дуже щедрі, тож розраховуйте свої сили.

Відпочивайте з нами! Бронюйте столики за тел: 38 (063) 033-02-10

(Дякуємо Олені Кравченко)