Дата

Православне Різдво в ресторані “Краків”

Релігійні свята в Україні мають велике значення і відзначаються за всіма правилами і традиціями. Готельно-ресторанний комплекс «Краків» не відстає в цьому і запрошує всіх гостей. Ми розташовані під Києвом, в сосновому лісі, недалеко від Брест-Литовського шосе. Якщо метушня і шум міста не налаштовує Вас на святковий різдвяний лад, обов’язково відпочиньте від них в нашому комплексі.

Православне Різдво прийнято відзначати з рідними і близькими людьми. Але це не означає, що потрібно неодмінно залишатися вдома і займатися приготуванням дванадцяти страв. Такі клопоти готовий взяти персонал нашого закладу. Ми пропонуємо Вам зануритися в атмосферу польського містечка, адже навіть сама будівля виконана в неоготичному стилі за образом поштових станцій, якими було всипане Брест-Литовське шосе.

Зустріти Різдво з друзями і рідними: чому варто вибрати для цього комплекс «Краків»?

Переваги готельно-ресторанного комплексу як місця, де провести православне Різдво, в наступному:
– ресторан з польською та європейською кухнею;
– 27 комфортабельних номерів;
– банкетний намет на 150 осіб;
– дерев’яні альтанки;
– дитячий майданчик;
сауна;
– платна парковка.

Так як мова йде про релігійне свято, в закладі обов’язково дотримуються всіх правил і традицій. Ми прикрасимо приміщення належним чином, запросимо артистів і музикантів з різдвяним репертуаром, організуємо тематичні конкурси, придумаємо корисні подарунки та сувеніри. У нас Ви зможете відпочити зі своєю родиною, друзями, колегами і другими половинками.

Їжа – основні традиції святкового столу в Різдво

Різдво – це свято, яке не обходиться без правильно підібраних страв. 6-го січня прийнято є 12 пісних страв, а 7-го – закінчується піст і дозволяється їсти більш калорійні страви. Якщо Ви хочете відзначити свято за всіма правилами, повідомте нам – і ми організуємо все як потрібно. Так, в Святий вечір на столі стоятимуть: кутя, вінегрет, вареники, овочеве рагу, капусняк, голубці і інше.

У Різдво ж шеф-кухар нашого ресторану обов’язково порадує гостей ситними, ароматними і смачними стравами, приготованими з фермерських продуктів. Наш заклад має меню з польським акцентом, тому в ньому велика кількість м’ясних позицій. Вашій увазі пропонуються ковбаси, бігос, супи, копченості. Вони відмінно підійдуть до пива, яке також готується в кращих польських традиціях.

Перетворити звичайне релігійне свято в тепле торжество за межами будинку легко і просто. Приходьте в готельно-ресторанний комплекс «Краків» і відзначте Різдво за всіма правилами.