Дата

Що потрібно, щоб провести семінар

Для того, щоб успішно провести семінар необхідно не лише визначитись з тематикою, але й ретельно продумати усі організаційні та технічні нюанси. В даній статті ми постараємось стисло описати найважливіші пункти.

Тема семінару

організувати семінарЗвісно ж тематика семінару – це основа всієї організації. Вона повинна бути актуальною, новітньою та сучасною і відповідати вашій справі, а ваш виступ – цікавим, живим, та інтерактивним. Постарайтесь провести семінар таким чином, щоб максимально задіяти усіх членів заходу. Підготуйте попередньо конспект-програмку, роздайте учасникам і будьте готові відповідати на різноманітні питання. Також, обов’язково включіть у ваш виступ цікаві приклади, можна з власного досвіду, а можна з життя відомих людей або всесвітніх подій (залежно від тематики). Вдалий виступ – це гарантія, що слухачі отримають не тільки задоволення і користь від семінару, але й стануть вашими потенційними клієнтами.

Місце для проведення семінару

Важливим пунктом в організації семінару є місце проведення. Приміщення має бути достатньо просторим, з хорошою вентиляцією та бажано з хорошою шумоізоляцією. В залежності від типу заходу, ви маєте мати можливість обирати різні варіації розстановки меблів.

Заміський комплекс «Краків» може стати чудовим варіантом для проведення вашого семінару. Дві зали різної місткості (на 20 чол. і до 100 чол.)– просторі, світлі та комфортні, з потужною вентиляцією та кондиційною системою. Ми розташовані на Брест-Литовському шосе Києва в лісовому масиві. При цьому від нас до Хрещатика всього 15 хвилин їзди. В нас аудиторія розслабляється і готова до двостороннього контакту

Технічне оснащення

зал для семінару

Як би ви вдало не продумали свій виступ – якщо вас не буде чути, або ви не зможете нормально візуалізувати свій доклад, весь семінар може піти нанівець. Тож технічне оснащення семінару потенційно найважливіша частина будь-якого заходу. Ми зацікавлені в успішності кожного заходу, тому мультимедійні проектори, кілька плазмових панелей, якісна аудіоапаратура, супутні матеріали – фліп-чарт та маркери – все це входить в оренду залів для семінару від заміського комплексу «Краків».

Забезпечення харчування

Голодні люди = недобрі люди ). Думаємо, ви з власного досвіду знаєте, що на голодний шлунок ніяка інформація не засвоюється. Тож, якщо ваш семінар розрахований на цілий робочий день, то варто продумати харчування. Вам знадобиться як мінімум 1-2 кава-брейків та 1 обід. Для цього необхідно скористатись послугами кейтерингу, або ж обрати місце для семінару, де дані послуги можливо організувати на місці.

Перерви, потрібні для відпочинку і пригощання, з легкістю організують менеджери заміського комплексу «Краків». Ми організуємо динамічні кава-брейки, приготуємо ексклюзивні авторські або традиційні для фуршетів і бізнес-обідів страви, закуски, десерти, напої. Також, після семінару гості зможуть перенести цікаве спілкування у ресторан «Краків». Гості, які прибули на захід з інших міст або навіть з інших країн, зі зручністю і комфортом зможуть відпочити в комфортабельних номерах готелю при комплексі.

 

Якщо ви попередньо продумаєте усі перелічені вище пункти, а також вкладете душу в підготовку вашого семінару, то ми впевнені, що успіх вам гарантований! Для консультації та організації будь-якого заходу в заміському комплексі «Краків» ви можете звернутись за номером телефону 38 (063) 033-02-10