Дата

Вечірка на 1 квітня в ресторані під Києвом «Краків»

День сміху перетворився на справжнє свято в Україні. Щорічно його з розмахом відзначають в столиці гумору – Одесі. Але це не означає, що тільки в цьому місті має місце бути святу. Влаштувати його можна і в галасливій столиці, і в спокійному селі. Наш готельно-ресторанний комплекс «Краків» пропонує відсвяткувати 1 квітня за містом!

Заклад знаходиться недалеко від Києва. Він розташований в сосновому лісі, що надає йому особливої родзинки. Однак комплекс не є звичним в розумінні середньостатистичної людини місцем для відпочинку. Це машина часу, яка відправить у минуле – в часи, коли Брест-Литовське шосе було всіяне поштовими станціями неоготичного стилю. У ньому ж побудований і готельно-ресторанний комплекс «Краків».

Програма на День сміху: що чекає гостей в готельно-ресторанному комплексі

Вечірка на 1 квітня в ресторані під Києвом «Краків»

Головна мета нашого закладу в тому, що подорожній може добре поїсти, відпочити в теплому ліжку, зігрітися за розмовою з приятелями і відзначити святкову подію. День сміху – хороший привід завітати до нас за розвагами, посмішками і гумором. Ми порадуємо гостей насиченою тематичною програмою: виступи клоунів та акробатів, гумористів, музикантів і виконавців. Ви приймете участь в конкурсах, скористаєтеся вигідними акціями та бонусами.

Щоб відсвяткувати компанією 1 квітня, необхідно заздалегідь зв’язатися з нашим адміністратором. Обговоріть з ним організацію заходу. У «Кракові» ми створимо його «під ключ»: напишемо сценарій для Дня сміху, оформимо у святковій стилістиці приміщення, обладнаємо його необхідною технікою, організуємо фото- і відеозйомку. Якщо у Вас є бажання і пропозиції, з радістю вислухаємо і зробимо свято так, як його бачите Ви.

День сміху по-польськи на лоні природи

1 квітня можна відзначити не тільки в приміщенні нашого комплексу. На його території є польський паб на 50 посадочних місць, банкетний намет на 150 місць, 5 дерев’яних альтанок і навіть дитячий майданчик. До нас можна приїхати разом з дітьми, які не будуть нудьгувати під час свята. А якщо Ви захочете добре відпочити, тоді забронюйте комфортабельний номер в нашому готелі або відвідайте сауну.

Є кілька сценаріїв веселого проведення Дня сміху. Відвідати готельно-ресторанний комплекс «Краків» та відчути справжній дух Польщі – один з кращих! Ситна їжа, мальовнича природа, відмінний сервіс – лише небагато, що чекає Вас. Ми з радістю приймемо гостей в нашому закладі і обслужимо їх на високому рівні.