Дата

Відсвяткуйте Хелловін в Кракові

“Гаманець або життя”

Хелловін достатньо претензійне і суперечне свято, однак за останні роки воно набуває все більших масштабів святкування  в Україні. А чому б і ні! Цей день одразу асоціюється з містичною атмосферою, моторошними персонажами, темрявою, гарбузами, свічками і не минає забутим.

Цього року Хелловін припадає на середу, чому б після напруженого робочого дня не зробити його особливим! Пропонуємо Вам перевтілитись в неординарні костюми, зібрати друзів і провести вечір в готельно-ресторанному комплексі Краків.

Ресторан розташований за містом і чудово підходить для святкування, оскільки знаходиться в оточенні лісу, а неготичний стиль будівлі одразу занурює в святкову атмосферу. Ви можете забронювати столик, орендувати зал або ж усамітнитись в альтанці в невеликій компанії. До Ваших послуг ресторан на 70 посадкових місць, банкетний намет на 150 місць, дерев’яні альтанки на свіжому повітрі. Також на території комплексу діє невеликий затишний паб на 50 осіб.

Ми допоможемо Вам з організацією свята. Взявши до уваги всі Ваші побажання зробимо свято під ключ на найвищому рівні.

Хелловін для дітей!

Готельно-ресторанний комплекс Краків чудово підходить для організації свята для Вашої малечі.  На території комплексу обладнано дитячий майданчик з усіма необхідними елементами: гойдалки, батут, гірки. Ми працюємо з найяскравішими ведучими Києва, які з легкістю знайдуть підхід і зацікавлять дітей, підготуємо оригінальний сценарій, запросимо аніматорів, фокусників, виконаємо усі забаганки і задовольнимо дитячі серця.

Не зволікайте, сплануйте свій вечір. Чекаємо Вас в Кракові!