Дата

Вітаємо з Днем Конституції України

День конституції за містом

Заміський комплекс “Краків” вітає нас всіх з Днем Конституції України! 

Конституція України 1996 року дала потужній поштовх до розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер життя, а також стала першим кроком до побудови  нового демократичного громадянського суспільства. Тож давайте разом втілювати дані демократичні засади в наше сьогодення і разом створювати нову європейську державу. Слава Україні!

Святковий день в заміському комплексі “Краків”

Так як День Конституції випадає напередодні вихідних запрошуємо скористатись трьохденним вікендом і завітати в наш затишний куточок, схований від бетонної буденності в мальовничому лісочку. Знаходиться комплекс на виїзді з Києва по Житомирській трасі. Не зауважити нас важко, адже будівля виконана в нео-готичному стилі на зразок поштових станцій, якими в 40-і роки ХІХ ст. через кожні 20-30 км було всіяне Брест-литовське шосе та Житомирська траса.

Готель за Києвом Краків
Готельно-ресторанний комплекс “Краків”

Ресторанно-готельний комплекс є яскравим представником національної польської кухні, про що говорить сама назва комплексу “Krakow” і його дух. В регіональному меню представлені основні польські страви такі як бігос, карчек, журек, флячки, а також є великий вибір польських ковбасок власного виробництва. Якщо ж Вас цікавлять менш ситні та калорійні страви, то в ресторані представлені більш легкі українські та європейські страви.

Окрім цього, на території комплексу розташовані затишні альтанки, які можна орендувати і влаштувати запашне барбекю, комфортабельний готель, в якому можна гарно виспатись, а ще до Вас в гості можуть завітати лісові пухнастики – білки, тож прихопіть з собою пару горішків 😉

Не сидіть всі вихідні вдома, приїжджайте в заміський комплекс “Краків” і переконайтесь у його комфортабельності та унікальній атмосфері.

Дізнатись інформацію по вільних місцях Ви можете надіславши заявку нашому менеджеру