Дата

Запрошуємо зустріти Новий 2019 ріку в ресторані “Краків”

Зусріч нового року в ресторані Краків

Час летить невблаганно швидко. Не встигли ми звикнути до того, що закінчилися теплі літньо-осінні дні, як ось уже розуміємо, що не за горами і Новий рік. В голові виникає відразу безліч питань – де відзначати, як, з ким? Пропонуємо вам відповідь на перших два: де – готельно-ресторанний комплекс “Краків” за Києвом; як – весело, незабутньо і без турбот, а з ким тут вирішуйте вже самі. Ми впевнені, що зустріч нового року в ресторані Краків подарує Вам шквал емоцій.

Наші фахівці організують цей день на вищому рівні, візьмуть до уваги всі Ваші побажання, запропонують різні варіанти святкування, підберуть меню, запросять за бажанням артистів, одним словом, організують новий рік “Під ключ”. Все, що необхідно зробити Вам – це вирішити, яке святкове вбрання одягнути, прибути в потрібне місце в потрібний час і зустріти цей рік в чудовому нострої

А для тих, хто хоче просто провести гарно час,  готельно-ресторанний комплекс “Краків” вже підготував новорічну шоу-програму святкування до ранку, на яку щиро Вас запрошуємо! Зустріти новий рік можна як в ресторані так і нашому польському пабі.

Також пам’ятайте, що вразі, якщо Ви раптом втомитесь, то в готельно-ресторанному комплексі “Краків” Ви завжди зможете відпочити в затишних комфортабельних номерах, з яких відкривається чудовий вид на ліс або ж на не менше мальовничий внутрішній дворик. А якщо Ви не уявляєте своє життя без сауни, то можете провести час в нашому банному комплексі, де вас чекають кращі варіанти російської і фінської лазень, які були виконані за традиційними технологіями, але із застосуванням сучасного обладнання. Ми гарантуємо Вам теплий прийом в холодну зимову пору.

Запрошуємо Вас до “Кракова”, зустріньмо Новий Рік разом!