Дата

Банкети в заміському комплексі Краків

Заміський комплекс Краків відрізняється особливою архітектурою в нео-готичному стилі, затишним розміщенням поблизу лісу, а також особливою польською атмосферою, яку ми намагаємось підтримувати як в меню, так і в деталях декору, а також доносимо своєю гостинністю. Заклад чудово підходить для святкування днів народження, сімейних свят, весілля, хрестин, корпоративів та вечірок на будь який лад. Банкети виходять оригінальними, смачними і ситними.

Банкетні зали на 30-35, 70, 100 місць

На території комплексу Краків є банкетний зал на 30, 35, 70, 80 та 100 місць, тож не залежно на яку кількість розрахований банкет, Ви оберете для себе те, що потрібно.

банкети в ресторані Краків
Основний зал заміського ресторану “Краків”, м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а

Альтанки до 10 і до 50 чоловік і місце для виїзної церемонії

Якщо погода сприяє для відпочинку на свіжому повітрі на природі, то організувати банкет вдасться в одній із затишних альтанок на території комплексу як для невеликої так і більшої компанії

банкети, банкетний зал
Альтанка на 50 місць на території заміського комплексу “Краків”

Окрім того територія комплексу є чудовою локацією для проведення виїзної церемонії одруження – крони дерев сховають від сонечка, спів пташок створить особливу атмосферу свободи, а свіже лісове повітря сповнить Вас на нові важливі подальші кроки в сімейному житті.

Різноманітне меню, польська кухня – як родзинка ресторану “Краків”

Пропонуємо Вам насолодитися відпочинком, смачною польською кухнею та відмінним сервісом. Ресторан “Краків” задовільнить смаки будь-якого гурману, адже меню закладу різноманітне і налічує безліч позицій . Тут ви знайдете звичні нашому смаку страви в особливій інтерпретації, авторські страви від шеф-кухаря, грильоване м’ясо та рибу з хосперу, а також скуштуєте страви з регіональної польської кухні – всім відомий журек, бігос, ковбаски власного виробництва, рульку та багато інших традиційних польських страв.

банош

Команда заміського комплексу “Краків” в організації банкету керується індивідуальним підходом до кожного гостя. Яке б сімейне свято Ви не відзначали – ми обов’язково перетворимо його на безліч позитивних емоції і приємні спогади.

Чекаємо Вас в сімейному ресторанно-готельному комплексі Krakow!

Якщо у Вас виникли питання – заповніть форму і з Вами зв’яжеться менеджер комплексу

Також Ви можете зателефонувати за номерами:

38(063)033-02-10;  (044)233-75-90 

Дякуємо за Ваш вибір!