Дата

Католицьке різдво в ресторані під Києвом «Краків»

Різдво – це завжди радість і домашній затишок, це добре і світле свято, яке не тільки прикрашає наші оселі, а й вносить тепло і нові сподівання в наші душі. Більшість західних країн відзначають Різдво Христове за Григоріанським календарем з 24 на 25 грудня – католицьке, на сході ж звикли відзначати з 6 на 7січня (24-25 грудня за старим Юліанським календарем) – православне. Однак на території України є значна кількість католиків, які святкують саме 25 січня.

Запрошуємо відсвяткувати католицьке Різдво в ресторанно-готельному комплексі «Краків».

В цей день ми намагаємося максимально створити затишок сімейного свята, дотримуючись усіх традицій.

Ввечері 24 грудня, коли на небі з’являється перша зірка, вся родина збирається за святковим столом. На Свят Вечір готують лише пісні страви – рибу, оплаток (пісний хліб), овочеві салати, яблука, тушковану капусту, пісні голубці та інше, на саме ж Різдво пригощаються святковою їжею. Головною стравою є запечена індичка, качка або ж свинина.

Ресторан «Краків» пропонує великий вибір страв польської кухні, тому на Вашому святковому столі будуть страви з меню, які відповідають загальному духу свята! Ми створимо атмосферу сімейного свята заздалегідь продумавши усі деталі, стіни ресторану будуть наче стіни рідної оселі.

Після різдвяного частування і святкової програми Ви зможете відпочити в затишних номерах нашого готелю, або ж зігрітися і розслабитися в сауні. Зелений дворик нашого комплексу, припорошений снігом, додасть святу відчуття повної гармонії.

Завітайте до нас з Вашими дітками та родиною і ми зробимо Ваше свято незабутнім!