Дата

Запрошуємо Вас на сімейний відпочинок в заміський комплекс «Краків»

Сімейна вечеря в рестораніЗ думкою про сім’ю душа сповнюється теплом, а на обличчі з’являється ледь помітна оточуючим усмішка. Скільки всього несе в собі це маленьке слово. Але задаймо собі питання – як часто ми забуваємо про все і віддаємося сім’ї або ж збираємося на сімейну вечерю всі за одним столом?

В сучасному світі 80% всього часу кожен з нас проводить на роботі, буденна метушня часто займає весь день, а на спілкування з рідними вже не має сил, або ж і часу. Тому завданням для кожного з нас на весь новий рік є старатися якомога більше часу викроїти для люблячих і близьких нам людей.

Сімейна вечеря в ресторані «Краків». Запрошуємо Вас на сімейний відпочинок.

Сімейні вечері  можуть стати хорошою традицією. Для її запровадження хочемо запропонувати Вам найпростіший однак і один з найдушевніших варіантів зустрічі – провести сімейну вечерю в ресторані «Краків».

Спілкування – це найкращий спосіб зберегти зв’язок і теплі стосунки. Ми організуємо для Вас безтурботній вечір зі смачними і оригінальними стравами, створимо затишну атмосферу, а по завершенню вечору Вам не потрібно буде мити посуд 🙂

Обов’язково приходьте з дітьми! В ресторані «Краків» є окреме дитяче меню, яке здивує своєю оригінальною подачею. Навіть найперебірливіший  в їжі малюк захоче скуштувати наші страви, а як «вишеньку на торті» ми запропонуємо смачні та корисні десерти.

Кухня ресторанно-готельного комплексу «Краків» не лише смачна, але максимально безпечна та органічна. Ми використовуємо переважно фермерські продукти, самі готуємо ковбаски, печемо хліб, робимо консервації, засолюємо рибу і дуже ретельно підходимо до вибору м’яса. Для людей з особливими харчовими уподобаннями є спеціальне меню. Закони нашої гостинності не дозволяють гостям залишатися голодними.

Вихідні в заміському комплексі «Краків»

Заміський комплекс «Краків» розташований по Житомирській трасі недалеко від серця нашого міста і оточений з одного боку сосновим лісом, а з іншого – зеленим двориком з альтанками, тому це хороший привід завітати до нас разом з родиною на вихідні. Свіже повітря та прогулянка лісом Вам забезпечені. Ви можете забронювати номер в готелі і бодай на пару днів відпочити від метушні в оточенні рідних людей.

Ми забезпечимо вам гарний відпочинок і душевну атмосферу.

Бережіть, шануйте, любіть і щоденно даруйте один одному велику порцію уваги!

Чекаємо Вас в Кракові!