Дата

Травневі свята в заміському комплексі “Краків”

Травневі свята

Заміський комплекс «Краків» за Києвом запрошує Вас на відкриття шашличного сезону на травневі свята! З кожним днем сонячне проміння все більше і більше пестить нас своїм теплом, а погода закликає до свіжого повітря, прогулянок, вже так і хочеться вибратись с тісних задушливих приміщень  на відпочинок за містом на природі  в ліс і засмажити якогось шашличка, прокоптитися м’ясним димком насолодитись процесом і атмосферою. В нас є все, що задовольнить Ваші бажання і забезпечить відмінний відпочинок на травневі свята  – хороша територія, оточена з одного боку лісом, зручні і досить місткі альтанки.

Пропонуємо як романтичний відпочинок так і відпочинок для всієї родини. Для відпочинку великої компанії пропонуємо альтанку на 50 чоловік, яка чудово підійде для невеличкого травневого бенкету. Також в оренду надаються мангали! Між альтанками достатньо вільного місця, що дозволяє усамітнитись і водночас не заважати один одному.

При заміському комплексі працює ресторан з польським акцентом. Тут Ви знайдете як великий вибір м’ясних страв, так і легенькі салати та закуски, що чудово підійдуть до святкового столу на травневі свята.

Бронюйте відпочинок на травневі свята за містом в заміському комплексі «Краків» і зробіть його затишним!