Дата

9 червня Фестиваль польської культури

Фестиваль польської культури Краків

Ми продовжуємо активно розвивати регіональний напрямок нашого ресторану та запрошуємо Вас на великий open-air в червні до заміського комплексу Krakow! Фестиваль польської культури – традиційний захід, що проводить ресторанно-готельний комплекс Краків разом із партнерами – Польською туристичною організацією, ТМ Soplica та Zubrowka.

Цьогоріч захід відбудеться 9 червня. Як завжди, протягом дня, гості насолоджуватимуться традиційними польськими стравами та напоями, чудовою святковою атмосферою, музикою від гуральської капели “Bacówka” з міста Живець (Сілезія).  Репертуар капели – автентична гуральська і фольк-музика.

Кухню Сілезького регіону Польщі представлятиме шеф-кухар ресторану “Słodownia” з міста Бєльсько-Бяла Едвард Малон. Едвард Малон – кухар за освітою і покликанням, член журі конкурсів регіональних страв Сілезького воєводства.  Головною стравою на святі кухні буде типова для цього регіону гуральська квасниця («зупка» на основі квашеної капусти і копчених реберець). Натомість майстер-класи будуть присвячені картопляним пляцкам – це також типова регіональна страва.

Нагадуємо, що до нас Ви можете завітати всією родиною 🙂

Протягом всього дня на території РГК Краків:

  • Працює фуд-корт;
  • Проводяться майстер-класи для дорослих і дітей від запрошених гостей і кухарів РГК Краків;
  • Працюють зони активного відпочинку для дорослих і дітей;
  • Фотозона від брендів SOPLICA та ZUBROWKA;
  • дегустація напоїв із сомельє від брендів SOPLICA та ZUBROWKA;
  •  продаються безалкогольні та алкогольні напої;
  • Працюють інформаційно-дискусійні майданчики

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Фестиваль польської культури хороша традиція від ресторану Krakow

Фестивль проходить вже третій рік поспіль. Два попередніх зайняли значне місце не лише в житті ресторану, а й кожного відвідувача, що був присутній.

В 2017 році для гостей фестивалю були влаштовані творчі майстер-класи від народних майстрів, танцювальний майстер-клас із виступом від колективу Поляне з-над Дніпра, а також катання на квадроциклах і стрибки на батуті для малечі. Однією з фішок заходу був майстер-клас із приготування ковбас від польського масажисти, що відбувався прямо на сцені. Найбільш урочистим моментом стало вручення Світлані Яструбенко, керуючому партнеру ресторану Краків, – сертифікату, що підтверджує звання ресторану Краків як осередку польської регіональної кухні у Києві. Як це було:

Більше фото>>

В 2018 році фестиваль польської культури був також насичений неймовірними активностями – прес-конференція з організаторами заходу, майстер-клас від запрошеного масажисти, приготування справжніх польських ковбас і інших м’ясних страв, а також традиційних польських солодощів. Родзинкою польського фестивалю був виступ авторського гурту Joryj Kloc.

Більше фото>>

Чекаємо Вас на Фестиваль польської культури в “Краків”! Буде весело і пізнавально!