Дата

9 червня Фестиваль польської культури

Фестиваль польської культури Краків

Ми продовжуємо активно розвивати регіональний напрямок нашого ресторану та запрошуємо Вас на великий open-air в червні до заміського комплексу Krakow! Фестиваль польської культури – традиційний захід, що проводить ресторанно-готельний комплекс Краків разом із партнерами – Польською туристичною організацією, ТМ Soplica та Zubrowka.

Цьогоріч захід відбудеться 9 червня. Як завжди, протягом дня, гості насолоджуватимуться традиційними польськими стравами та напоями, чудовою святковою атмосферою, музикою від гуральської капели “Bacówka” з міста Живець (Сілезія).  Репертуар капели – автентична гуральська і фольк-музика.

Кухню Сілезького регіону Польщі представлятиме шеф-кухар ресторану “Słodownia” з міста Бєльсько-Бяла Едвард Малон. Едвард Малон – кухар за освітою і покликанням, член журі конкурсів регіональних страв Сілезького воєводства.  Головною стравою на святі кухні буде типова для цього регіону гуральська квасниця («зупка» на основі квашеної капусти і копчених реберець). Натомість майстер-класи будуть присвячені картопляним пляцкам – це також типова регіональна страва.

Нагадуємо, що до нас Ви можете завітати всією родиною 🙂

Програма заходу.

Загальна зона:

 • працює ведучий.
 • офіціна частина (вікторина) від партнера заходу – Польської туристичної організації.
 • майстер-клас від запрошеного шеф-кухаря – з приготування пляцок по-розбійницьки. Пригощання квасницею на основі квашеної капусти та реберець. Пригощання пляцками по-розбійницьки
 • виступ гуральської капели „Bacówka” з міста Живець (Сілезія), в репертуарі якої автентична гуральська і фольк-музика (2 відділення)
 • виступ колективу з Броварів, інтерактив з гостями

Освітня зона (представлена Польсько-українським освітнім центром):

 • рецепти польської кухні: від історії до сучасності (Польский освітній центр)
 • творча майстерня для діток із вивченням польської мови – навчаємося, граючись! (Польский освітній центр)
 • урок польської мови для дорослих
 • творча майстерня для діток із вивченням польської мови (Польский освітній центр)
 • а що ви знаєте про польську кухню й польські традиції? – вікторина (Польский освітній центр)

Бар:

 • вільний продаж напоїв
 • робота фотозони
 • майстер-класи від партнеру заходу ТМ Сопліца

Дитяча зона (протягом дня):

 • Авто-прогулянки на мінікарах; батут; розваги на дитячому майданчику

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Початок о 13:00

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном:  38 (063) 033-02-10 

Фестиваль польської культури хороша традиція від ресторану Krakow

Фестивль проходить вже третій рік поспіль. Два попередніх зайняли значне місце не лише в житті ресторану, а й кожного відвідувача, що був присутній. 

В 2017 році для гостей фестивалю були влаштовані творчі майстер-класи від народних майстрів, танцювальний майстер-клас із виступом від колективу Поляне з-над Дніпра, а також катання на квадроциклах і стрибки на батуті для малечі. Однією з фішок заходу був майстер-клас із приготування ковбас від польського масажисти, що відбувався прямо на сцені. Найбільш урочистим моментом стало вручення Світлані Яструбенко, керуючому партнеру ресторану Краків, – сертифікату, що підтверджує звання ресторану Краків як осередку польської регіональної кухні у Києві. Як це було:

Більше фото>>

В 2018 році фестиваль польської культури був також насичений неймовірними активностями – прес-конференція з організаторами заходу, майстер-клас від запрошеного масажисти, приготування справжніх польських ковбас і інших м’ясних страв, а також традиційних польських солодощів. Родзинкою польського фестивалю був виступ авторського гурту Joryj Kloc. 

Більше фото>>

Чекаємо Вас на Фестиваль польської культури в “Краків”! Буде весело і пізнавально!

Дізнатись більше про Фестиваль польської культури в заміському комплексі “Краків” Ви можете надіславши заявку або за телефоном  38 (063) 033-02-10