Дата

Відпочинок на природі разом з комплексом “Краків”

Цифри календаря все наполегливіше наближають до літа, погода так і манить проводити більше часу на природі, але до відпустка ще далеко … Добре, що є вихідні! Відпочинок на природі за містом – це кращий варіант встигнути розслабиться за два дні перед трудовими буднями. Але, для початку, необхідно визначитися, куди поїхати на вихідні – адже вибір великий і очі розбігаються від пропозицій.

Тут потрібно вже прислухатися до себе і зрозуміти який вид відпочинку Ви хочете саме в цей момент – активний похід в гори чи спокійний сімейний відпочинок на природі в затишному куточку за містом. Якщо Ви плануєте відпочинок з дітьми, – то тут вже доведеться комбінувати – спокій для Вас і активність для дитини.

Як варіант – пропонуємо Вам включити в список вибору заміський комплекс з польським акцентом «Краків», захований від міської метушні в сосновому лісі. Криті альтанки, готель, ресторан, сауна і простора територія з яскравим дитячим майданчиком і батутом, що допоможе активно провести час дітлахам. Добиратися до нас дуже зручно на будь-якому виді транспорту, так як комплекс розташований недалеко від Києва прямо за містом по Житомирській трасі на виїзді (Брест-Литовське шосе, 8а).

Відпочинок з родзинкою…

Комплекс побудований в стилі нео-готики і класицизму. Такого плану будівлі можна часто зустріти на центральних вулицях Кракова в Польщі. Це дозволить Вам випасти з київської реальності і трошки перенестися в інший світ, не виїжджаючи за межі країни 🙂 А природа навколо комплексу удосконалить Ваш відпочинок. Уявіть як Ви йдете між височенних сосен по доріжках, посипаних піском, а під ногами порипує опала хвоя, з усіх боків чути щебетання птахів, легенький вітерець і повітря настільки свіже, що аж паморочиться в голові… Ну як – готові з головою поринуть в заміський відпочинок? !

Заміський комплекс Краків зустріне Вас теплом, затишком і комфортом, запропонує страви з регіональної польської кухні або ж традиційної європейської. Якщо Ви відпочиваєте з дітьми, то відмінним вибором стануть страви з дитячого меню. Турбота і якісний сервіс забезпечать прекрасні вихідні і додадуть Вам сил.
Переглянути контакти