Дата

Масляна в Польщі та в Україні, що куштують

Масляна млинці пампушки

Свято Масляної припадає на останній тиждень перед початком Великого посту. В Україні головною стравою цього свята є млинці, в Польщі – це пампушки. Масляна в Польщі дуже схожа на нашу, основний день святкування припадає на так званий Жирний четвер – Tłusty czwartek. За традицією в цей день поляки організовують гучні гуляння, влаштовують ярмарки, випікають млинці та пампушки.

Докладніше

Дата

Дольношльонський бігосик з телятини

27 травня в готельно-ресторанному комплексі «Краків» відбувся Фестиваль польської культури. Запрошеним гостем був шеф-кухар з Польщі – Збігнєв Кожлік, який провів надзвичайно смачні майстер-класи з приготування традиційних польських страв. Спробуймо Бігосик від шефа – Dolnośląski bigosik z cielęciny jabłek i orzechow.

Докладніше

Дата

Смачні польські ковбаски – робимо й смакуємо

Польська кухня дуже різноманітна і цікава, вона поєднала в собі багаторічні традиції і сучасні смаки. Переважаючими є м’ясні страви. От і сьогодні можна спробувати зробити самому справжню польську ковбаску – байдужим не залишиться ніхто! Рецепт від шеф-повару ресторанно-готельного комплексу “Краків”

Докладніше

Дата

Faworki – традиційні польські солодощі

Любов до ласощів в кожного з нас залишилась ще з дитинства, частенько ми кратькома любили поласувати зефіркою, печеньком, цукерками в необмеженій кількості, поки не почуємо від батьків “на сьогодні досить!”. Так і сьогодні ми вже самі собі часто говоримо досить, але ж треба іноді побалувати свої примхи, тим більше не так багато часу потрібно щоб їх приготувати. Дивіться самі.

Докладніше

Дата

Рецепт приготування “Бігоса”

Якщо звернутися до google з питанням – «що таке бігос», то отримаємо таке визначення – «страва польської, литовської, білоруської й української кухонь, тушкована капуста зі свининою, шинкою, корейкою, шпиком, ковбасою. Основний овочевий компонент — капуста (свіжа та квашена)». Отже, вже з вище написаного цікавість до даної страви закрадається в душу. Кількість способів приготування бігосу немала і в кожному з них є своя родзинка, яка змінює відтінки смаку в залежності від доданого інгредієнту.

Докладніше